محل تبلیغات شما
کارگاه آموزشی عمومی کنگره 60 نمایندگی چالوس روز های پنج شنبه مورخ 97/8/10 با نگهبانی آقا محمد و استادی آقا حامد و دبیری آقا جواد با دستور جلسه رابطه یاد گیری و معرکه گیری راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

همیشه از آموزش دیدن طفره میرفتم و در برابر موضوعات گارد میگرفتم. در زندگی بیشتر به مسائل حاشیه ای می پرداختم و این مسائل بی اهمیت انرژی زیادی را از من میگرفت. آنقدر ذهنم در گیر مسائل پوچ و غلط بود که وقتی برای فکر کردن به مسایل مهم زندگیم نداشتم. یاد گیری از اصول و قوانین مهم و اساسی در هستی به شمار میرود.

یادگیری با معرکه گیری رابطه عکس دارد. شخصی که معرکه گیری میکند هیچ وقت آموزش نمیگیرد. گاهی در سفر اول برایم پیش میامد که در برابر نوشتن سی دی ها و خواندن جزوه ها معرکه گیری میکردم اما به مرور متوجه شدم این ترفند های نیروی باز دارنده است که میخواهد من از آموزش گرفتن باز بمانم.
ایشان در پایان فرمودند قبل از ورود به کنگره به خاطر داشتن حال خرابم تمایلی به یادگیری نداشتم اما حالا تشنه و عاشق یادگیری هستم.
یاد گیری از اصول و قوانین مهم در هستی است. معرکه گیری،نق زدن،غر زدن و .  همیشه ریشه در جهل و نادانی دارد.

وبلاگ نویس : امین
نمایندگی چالوس

نظم و نزاکت دو رکن اساسی کنگره 60

همسفر یعنی بال پرواز عقاب

کارگاه اموزشی عمومی کنگره 60 مورخ 97/8/10 با دستور جلسه رابطه یاد گیری و معرکه گیری

گیری ,معرکه ,یاد ,کنگره ,مهم ,رابطه ,معرکه گیری ,یاد گیری ,از اصول ,گیری از ,اصول و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گل افشان Empty Wings ریتمیک ترین اهنگ ها Robert's site Moein Aghazadeh latylicment مرکز تخصصی نوروفیدبک و بیوفیدبک شیراز نا تنی buibersgardesc virtomeli1970